Epimedyumlu Macun > Genel > İlişkilerinizden Hep Memnun Kalacaksınız

İlişkilerinizden Hep Memnun Kalacaksınız

cinsel sorunlarKadın-erkek ilişkilerinde önemli yer tutan cinsellik, bu ilişkileri olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir. Kişilerin birbirlerinden memnun olması gündelik hayatlarını etkiler. Performans yönünden her iki tarafı da olumlu etkileyecek bir macunlar karşınıza çıkıyoruz. Epimedyumlu Macun! Cinsel Performans ve Etkinlik Arttırıcı olarak üretilen bu ürün tamamen bitkisel içeriklidir.

Epimedium Kökü Ekstraktı: Cinsel isteği ve gücü arttırır. Erken boşalma sorunu ortadan kaldırır. Daha güçlü ve hızlı ereksiyon sağlar. Yüksek enerji ve zindelik sağlayarak daha fazla birleşme sağlar. Cinsel ilişkinin süresini uzatır. Sperm sayısını ve kalitesini arttırarak üreme yeteneğine katkı sağlar. Peniste doku duyarlılığını arttırdığı için alınan hazzı arttırır.

Ginseng Ekstraktı: Hafıza ve konsantrasyon sorununu oradan kaldırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Zihinsel ve bedensel yorgunluğun giderilmesinde önemli bir yer tutar. Cinsel performansı arttırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kılcal damar hasarını azaltır ve kılcal damar akışını hızlandırır.

Ginkgo Biloba Ekstraktı: İktidarsızlık ve sertleşme sorununu giderir. Vücudun enerji depolamasına yardımcı olur, nükleik asit ve protein sentezini hızlandırır.

Demir Dikeni: Cinsel istek arttırıcı olarak bilinir. Afrodizyak etkisi vardır. Böbrek taşı ve ishal problemlerinde kullanılır. Bu bitkinin kurutulmuş meyveleri göğüs anjini ve erkeklerde verimliliğin tedavisinde kullanılır.

Zencefil Ekstraktı: İştah açıcı, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, solunum yollarını açıcı ve toksin atıcı gibi özellikleri bulunuyor. Zencefil kan damarlarını açar ve kalbi canlandırır.

Kişniş Ekstraktı: Romatizma ve eklem rahatsızlıklarında iyi gelir. Mide fonksiyonlarını düzenleyici ve geliştiricidir. Hemoroid tedavisinde kullanılır.

Çakşır Ekstraktı: İlişkiden alınan zevki arttırır. Erken boşalma sorununa çözüm olarak kullanılır. Kısırlık üzerindeki tedaviyi destekleyici bir üründür. Şeker hastalığına bağlı sertleşme sorununu ortadan kaldırır. Sperm sayısını ve kalitesini yüksek oranda arttırmak için kullanılır.

Epimedyum ile cinsel hayatınız sorunsuz geçecek ve hem partneriniz hem de siz ilişkiden en fazla zevki alacaksınız.

Epimedyumlu Macun Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları