Epimedyumlu Macun > Genel > Epimedyumlu Macun Kullananlar

Epimedyumlu Macun Kullananlar

Mutlu ve keyifli bir özel yaşam pek çok kişiye bir şans yada tesadüf gibi geliyor. Sanki nereye baksak özel hayatlarından şikayetçi olan çiftlere rastlıyoruz. Aslında özel hayatta olmak mümkün. Bu her iki partnerinde katılı ve gayreti ile başarılıyor. İşte özel hayatta mutluluğu yakalayan çiftlerin de bir takım sırları var.

Özel yaşamlarında herkesi mutlu eden farklı bir rutin var. Özel ilişki sıklığı, özel yaşam öncesinde, sırasında ve sonrasında da yapılan bir takım yaklaşımlar, özel yaşam sırasında da hoşlanılan yada tercih edilmeyen özel yaşam davranışlar her çift için ayrıdır. Özel yaşamda hayatta mutlu olan çiftler kendi mutluluklarına odaklanıyor, başka çiftlerin özel hayatlarını kendilerine kısas almıyorlar. Önceliği kendilerini mutlu eden bir özel yaşam ritüel yaratmaya veriyorlar.  Uzun süreli ilişkilerde de özel hayatın önceliği değiştirilebiliyor. Hayat koşuşturması, iş-aile sorumlulukları, vakitsizlik, ilişki çatışmaları, uykusuzluk gibi nedenler ile özel hayatın önemi azalabiliyor. Bununla birlikte epimedyumlu macun gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına da destekleyici olabilirsiniz.

Özel  hayat zaman içerisinde rutinleşebiliyor. Partnerlerin istediği davranışlarda da zaman içinde değişebiliyor. Bu durumda beyinde özel yaşam sırasında salgılanan ödül ve mutluluk hormonları düşüşe geçmektedir. Özel yaşamda farklı bir rutin ile uygulamak ise çiftlerin heyecanını tetiklemektedir. Özel yaşamda mutlu çiftlerin bu konuda iletişimi devam ettirerek özel hayatta rutinlerini sık sık güncelliyorlar. Pek çok çiftin arasında da sonuca odaklı olarak yaşanmaktadır.

Epimedyumlu macun kullanımı

Kullanmadan önce iyice karıştırınız. Bir tatlı kaşığı 30 ile 40 dakika öncesinde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bay ve bayanlar tarafından da kullanımı uygundur.

Epimedyumlu macun içeriği

Ginkgo biloba, panax ginseng, liyofilize arı sütü, tribulus, epimedyum eksrati, keçiboynuzu tozu, arı poleni, çam balı gibi seçeneklere de yer verilmektedir.

Epimedyumlu macun kimler kullanamaz

Herhangi bir rahatsızlığınız var ise doktorunuza danışın, 18 yaşından küçükler kullanamazlar, herhangi bir hastalığın tedavisinde ilaç olarak kullanılamazlar.

Kullanımının doğru ve önerilen bir şekilde de sağlanması da ilerleyen zamanlarda da beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde de ortaya çıkmasına destekleyici olabilirsiniz.

Epimedyumlu Macun Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları