Epimedyumlu Macun > Genel > Çin Topu ile Cinsel Performans Arttırımı

Çin Topu ile Cinsel Performans Arttırımı

Çin Topu, cinsel anlamda güçsüz kaldığınız zamanlarda sizi kuvvetlendirerek cinsel hayatı düzene sokmaya yardım eden bir üründür. İçeriğinde uzak doğunun üstün nitelikli şifalı bitkileri içeren bu ürün, Tibet Eczacıları tarafından bulunmuştur. İçeriğinde birçok şifalı bitki bulunduran çin topu, kimyasal madde içermemesiyle de büyük beğeni toplar.

Son zamanlarda, başta İngiltere’de kullanımı artmış ve tamamen doğal olmasıyla ülkemizde de kullanımını oldukça arttırmıştır. Uzak Doğu ülkelerinde ise yaklaşık 7 yıldır kullanıldığı bilinmektedir. Dünya tarafından bilinen Prof D. Herbalist Spuru Liangs’ın Tibet eczacılığından aldığı çeşitli bitkileri ve formülleri 55 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak, güçlü bir ereksiyon hissi vermesini sağlamıştır. Bu özel formülün içinde ülkemizde de bildiğimiz keçiboynuzu da kullanılmaktadır.

Tibet Viagrası olarak da bilinen Çin Topu, sperm artışını sağlayarak, cinsel kuvveti arttırma etkisini sağlamaktadır.  Bu artışın tamamen doğal olması ve etkisini kısa sürede göstermesiyle Amerika ve İngiltere’den sonra Türkiye’de de kullanıma sunulmuştur. Hiçbir kimyasal madde içermemesiyle, 80 yaşına kadar erkeklerin kullandığı bilinen bu ürünü www.cintopusitesi.com adresinden sipariş ederek sahip olabilirsiniz.

Epimedyumlu Macun Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları